Pilgrim Hostel

The best hostel in Ivano-Frankivsk
логотип свято ковалив
Івано-Франківськ Туризм

Фестиваль Свято Ковалів 2013 в Івано-Франківську

Свято ковалів 2013 в Івано-Франківську

Івано-Франківськ прийматиме свято ковалів 2013 з 10 по 12 травня. Цього року це буде вже одинадцята міжнародна зустріч ковалів в Станіславові. Основним завданням фестивалю є збереження ковальського мистецтва як ремесла.

В дні проведення свята ковалів центральні вулиці Івано-Франківська (Площа Шептицького та Бастіон) перетворюються на одну велику кузню. Тут можна буде на власні очі побачити як залізо перетворюється у витвори мистецтва. Окрім того, придбати сувеніри і просто гарно провести час.

Сьогодні свято ковалів можна сміло назвати головною туристичною принадою Івано-Франківська. З кожним роком кількість учасників збільшується, приїжджає все більше іноземців. Місто, в свою чергу, отримує нову ковальську роботу. За задумом організаторів, в 2013 році подарунком від ковалів має стати оновлений міст кохання.

Програма фестивалю «СВЯТО КОВАЛІВ – 2013»

10 травня
9:00 – 18:00 – площа Бастіон
– Реєстрація гостей та учасників (реєстраційний внесок – 50 грн.)
– Демонстрація ковальської праці та ярмарок кованих речей, виготовлення ковалями України та іноземними гостями елементів для «Мосту закоханих»
– Урочисте відкриття фестивалю «Свято ковалів – 2013»
– Урочисте відкриття виготовленої в 2012 р. композиції «Пам’ятний знак Першій Українській церкві»,
– пленер «Позитив» від майстрів» – створення командами ковалів під керівництвом майстра композицій на тему «Позитив» – удача, успіх, радість, добро, натхнення, добробут, достаток, гаразди, стабільність, щастя, любов, благополуччя, гармонія, сила, розвиток, розум, мудрість, тощо… розміром орієнтовно 600х600х800мм для подальшого встановлення в центральній частині міста
– Проведення майстер-класів для дітей від Андрія Давішнього (Крим).
14:00 – Майстер-клас Богдана Попова (Закарпаття) – «Традиційна закарпатська сокира».
18:00 – Конференції-презентації ковалів:
1. Ковальство Уралу (Росія).
2. Тобе Мальм (Швеція).
20:00 – фуршет.

11 травня
9:00 – 17:00 – площа Бастіон.
– Демонстрація ковальської праці та ярмарок кованих речей. виготовлення ковалями України та іноземними гостями елементів для «Мосту закоханих»
– Проведення майстер-класів для дітей від Андрія Давішнього (Крим)
– 9:00-18:00, площа Бастіон, – працюватиме студентська майстерня на базі Прикарпатського університету – виготовлення лавок для «Острову закоханих»
– 9:00-18:00, площа Бастіон, – пленер «Позитив» від майстрів» – створення командами ковалів композицій на тему «Позитив» – удача, успіх, радість, добро, натхнення, добробут, достаток, гаразди, стабільність, щастя, любов, благополуччя, гармонія, сила, розвиток, розум, мудрість, тощо… розміром орієнтовно 600х600х800мм для подальшого встановлення в центральній частині міста.
18.00 – вечірка «Ковальська пісня», вхід за запрошеннями (100грн.).

12 травня
10:00 – Відкриття 12 міжнародної виставки «Орнаментальне ковальство»
Нагородження номінантів виставки та відзнака кращих робіт фестивалю. Завершення фестивалю.
логотип свято ковалив

Свято Ковалів – це чудова нагода завести нові знайомства, поринути в атмосферу добра, теплих усмішок, сердечного спілкування й моря натхнення… І разом з тим, відкрити для себе нове місто або нову країну. Люди приїжджають сюди знову й знову.

Цього року на вас чекають майстер-класи, конференції, цікаві екскурсії та вечірки. А результатом традиційно стане спільна монументальна скульптура від ковалів.

Чекаємо Вас на святі ковалів в Івано-Франківську!