Pilgrim Hostel

The best hostel in Ivano-Frankivsk
вгору серця івано-франківськ
Івано-Франківськ Туризм

Фестиваль Вгору серця

вгору серця івано-франківськ10-12 травня 2013 року в Івано-Франківську пройде VI міжнародний фестиваль «Вгору серця».

Метою фестивалю є глибше пізнання та популяризація сучасних християнських традицій з усіх куточків України.

Щороку Фестиваль Христового міста об’єднує дитячі та хорові колективи, естрадних співаків, композиторів та всіх хто бажає прославляти Бога. Вгору серця – це місце зустрічі митців, відкриття нових імен та спільне возвеличення Творця.

Головною темою «Вгору серця 2013» буде тема віри, тому що цього року відзначаємо 1025-річчя християнства в Україні, а також це рік проголошений Папою Бенедиктом XVI роком віри.

Вгору серця 2013. Програма

вгору серця 2013 програма
10 травня Відкриття фестивалю
10:00 – Збір учасників вело-мото-автопробігу (“Автоливмаш”). Спільна молитва, благословення транспортних засобів та концерт за участю християнських гуртів. Опісля, вело-мото-автопробіг за маршрутом: вул. Юності-Незалежності-Мазепи-Майдан Шептицького
Урочисте відкриття фестивалю Христового міста “Вгору Серця 2013”
12:00 – 15:00 Хоровий спів (тривалість виступу 15-20 хв., місце проведення – Майдан Шептицького)
15:00 – 16:00 Перерва
16:00 – 21:00 Дитячий спів (фонограмний звук)

2 травня Гала-концерт фестивалю
17:00 – Відкриття Гала-концерту за участю християнських гуртів (живий звук)
22:00 – Закриття фестивалю

Вгору серця 2013. План заходів

10 травня Відкриття фестивалю
10:00 – Збір учасників вело-мото-автопробігу (“Автоливмаш”) Спільна молитва, благословення транспортних засобів та концерт за участю християнських гуртів. Опісля, вело-мото-автопробіг за маршрутом: вул. Юності-Незалежності-Мазепи-Майдан Шептицького
12:00 – Урочисте відкриття фестивалю Христового міста “Вгору Серця 2013”, хоровий та дитячий спів (Майдан Шептицького)
Після урочистого відкриття фестивалю продовження вело-мото-автопробігу за маршрутом: вул. Галицька-Набережна та завершення пробігу на парафії Петра і Павла УГКЦ відкриттям саду сакральних скульптур (“Скарби Полуботька“).

12 травня Гала – концерт фестивалю
17:00 – 22:00 – Концерт за участю християнських гуртів (живий звук) та урочисте закриття фестивалю

[dropcap style=”1″ size=”3”]М[/dropcap]іжнародний фестиваль Христового міста «Вгору серця» започаткований у 2005 році з ініціативи християнської спільноти «Як Марія». Його традиційні складові: хоровий спів, рок-сцена, фотовиставки. Упродовж попередніх років презентувалися такі проекти: Школа ангелів, авто-, мото-, велопроща, street art (ікона «Ісус благословляє подорожніх» на бетонній стіні заводу «Автоливмаш»), міжнародна виставка дитячого малюнка «Для Бога я створю найкраще». Фестиваль заохочує експериментальні мистецькі проекти і запрошує всіх людей з різних куточків України та світу до прослави Бога.