Pilgrim Hostel

The best hostel in Ivano-Frankivsk
чемпіонат з фрізбі в Івано-Франківську
Спорт

Чемпіонат України з фрізбі в Івано-Франківську

чемпіонат з фрізбі в Івано-ФранківськуІвано-Франківськ прийматиме відкритий Чемпіонат України з фрізбі (алтимату на газоні). Протягом двох днів (31 серпня і 1 вересня) до Франківська з’їдуться понад 200 учасників зі всієї України.

Місце проведення

Головним стадіоном змагань буде міський центральний стадіон «Рух»
Дати: 31 серпня – 1 вересня 2013
м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 128

Алтимат фрізбі

Алтимат фрізбі – це командний вид спорту, де в якості спортивного снаряду використовується літаюча тарілка (диск або фрізбі). Фрізбі придумали в Америці в 1967 році. Відтоді ця гра стрімко набирає популярність. Після США, Австралії та Японії фрізбі дійшов до Європи. На пострадянському просторі цей вид спорту найбільше розвинувся в Україні, Росії, Латвії та Білорусі. Останнього дня цього літа гості та мешканці Івано-Франківська зможуть насолодитися алтимат фрізбі.

Правила фрізбі

У грі приймають участь дві команди по сім чоловік. Гра проходить на полі розміром 100 на 37 м. Останні 18 метрів поля відокремлені лініями, частина поля від пінії до кінця полів називається зоною. Очко зараховується тоді, коли гравець ловить пас від товариша по команді в зоні суперника. Гравці не можуть пересуватися з диском. Диск передається від одного гравця іншому тільки пасом. Коли гравець ловить диск, він повинен зробити мінімальну кількість кроків, необхідних йому для зупинки. Команда, що захищається отримує диск в тому випадку, якщо він торкається землі в польоті або один з гравців команди, що захищається ловить його. Перемагає команда, яка набрала більшу кількість очок протягом матчу.

Команди

Заявку на участь в чемпіонаті з фрізбі в Івано-Франківську підтримала більшість команд України:
Red Lions (Львів)
Buffalo (Луцьк)
Wild West (Львів)
Madcaps (Івано-Франківськ)
F1 (Одеса – Миколаїв)
Х-Tigers (Харків)
Шторм (Одеса)
Ракети (Іллічівськ)
ImPulS (Івано-Франківськ)