Правила перебування

При поселенні Гість заповнює анкету, чим підтверджує достовірність відомостей про себе та згоду з даними правилами перебування.
Поселення (Check-in) в Хостел відбувається з 14:00, час виселення – до 12:00.
При реєстрації необхідно пред’явити рецепціоністу Хостела документ, що засвідчує Вашу особу (паспорт, водійські права) та здійснити оплату за всі дні проживання. Розрахунок за проживання можливий готівкою, по перерахунку або кредитною карткою.
В нашому Хостелі можливий «ранній заїзд» (з 5:00 до 13:00) та «пізній виїзд» (покидання Хостелу після 12:00). В таких випадках слід сплатити додаткову плату в розмірі 50% вартості проживання за добу. Поселення до 5:00 оплачується в розмірі 100% вартості проживання за добу.
Зупиняючись у нас менше ніж на добу, потрібно сплатити повну вартість проживання за добу. Якщо Ви поселились в Хостел, але з якихось причин не прийшли ночувати, оплата не повертається.
В нашому Хостелі забороняється:
– порушувати спокій інших гостей Хостелу;
– курити, вживати міцні алкогольні напої, наркотичні та психотропні речовини;
– вести себе зухвало, шуміти, голосно розмовляти, кричати, нецензурно висловлюватись, ображати інших;
– залишати свої особисті речі і рушники в місцях загального користування (душ, туалет), сумки і рюкзаки в передпокої, а також цінні речі і документи в номері на час своєї відсутності. Адміністрація Хостелу не несе відповідальності за цінні речі, залишені без нагляду. Для забезпечення їх збереження надається право користування індивідуальними комірками в кімнатах і камерою схову (на рецепції).
– приводити в Хостел гостей;
– передавати стороннім особам ключі від кімнати;
– переставляти і виносити меблі з кімнат Хостелу;
– зберігати зброю, наркотичні та психотропні речовини;
– тримати тварин і птахів.
Гість зобов’язаний:
– відшкодувати збитки, в разі втрати або пошкодження майна Хостелу у відповідності до чинного законодавства;
– дотримуватися правил пожежної безпеки. Залишаючи кімнату, будь ласка, закривайте вікна, крани в кімнаті гігієни, вимикайте світло та інші електроприлади. Забороняється користуватися особистими нагрівальними приладами
– дотримуватися чистоти (кімнати, душові, туалети). Поважайте людей, що зайдуть після Вас;
– залишати ключі черговому адміністратору, покидаючи Хостел; У випадку втрати ключів, штраф – 50 гривень;
– велике прохання застеляти після себе постіль, коли Ви збираєтеся йти. Так само акуратно складайте свої речі в кімнаті, щоб вони не заважали іншим гостям;
– оплатити додаткові послуги при виїзді з Хостелу.
За пошкодження майна стягується штраф в розмірі реально заподіяної шкоди.
Особам у стані сильного алкогольного та наркотичного сп’яніння вхід заборонено. За грубі порушення правил і громадського порядку адміністрація має право виселити винних негайно і без повернення оплати.