Розклад приміських поїздів по станції Івано-Франківськ

Івано-Франківськ – Стрий

ПРИМІСЬКИЙ
П.№ 6421(6421) ІВ.ФРАНКІВСЬК - СТРИЙ ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС В ДОРОЗІ 3:40
П.№ 6422(6422) СТРИЙ - ІВ.-ФРАНКІВСЬК ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС В ДОРОЗІ 3:34
Склад поїзда – Д-1, 400 місць для сидіння.
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО

Детальний розклад та маршрут руху

Розклад руху поїзда Івано-Франківськ – Стрий

При
буття
Відпра
влення
Роздільні
пункти
Відстань При
буття
Відпра
влення
- 5:15 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 0 15:09 -
- - УГРИНІВ 3 - -
- - ПАВЛІВКА 9 - -
5:45 5:47 ЦЕНЖІВ 16 14:37 14:39
- - МАЙДАН 22 - -
6:10 6:14 БОДНАРІВ 28 14:12 14:14
- - ВІСТОВА 33 - -
6:41 6:43 КАЛУШ 42 13:43 13:45
- - ГОЛИНЬ 50 - -
- - БРОШНІВ 54 - -
7:05 7:07 РОЖНЯТІВ 57 13:21 13:23
- - РАКІВ 61 - -
- - НАДІЇВ 64 - -
- - РАХІНЯ 66 - -
7:38 7:42 ДОЛИНА 71 12:46 12:48
- - ЯВОРІВ 75 - -
- - СВІЧА 80 - -
8:08 8:10 БОЛЕХІВ 84 12:18 12:20
- - ЛІСОВИЧІ 91 - -
8:29 8:31 МОРШИН 94 11:58 12:00
8:55 - СТРИЙ 108 - 11:35

Маршрут руху поїзда Івано-Франківськ – Стрий

Рух поїзда Івано-Франківськ - Стрий

Коломия – Івано-Франківськ вечірній

ПРИМІСЬКИЙ
П.№ 6437(6437) КОЛОМИЯ - ІВ.-ФРАНКІВСЬК ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС В ДОРОЗІ 1:46
П.№ 6438(6438) ІВ.-ФРАНКІВСЬК - КОЛОМИЯ ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС В ДОРОЗІ 1:40
Склад поїзда – Д-1, 400 місць для сидіння.
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО

Детальний розклад та маршрут руху

Розклад руху поїзда Коломия – Івано-Франківськ

При
буття
Відпра
влення
Роздільні
пункти
Відстань При
буття
Відпра
влення
- 20:39 КОЛОМИЯ 0 7:21 -
- - З.П. П’ЯДИКИ 4 - -
20:53 20:55 ГОДИ-ТУРКА 8 7:06 7:08
21:05 21:10 КОРШІВ 16 6:55 6:57
- - З.П. ЧЕРЕМХІВ 22 - -
- - З.П. ХЛІБИЧИН 24 - -
21:28 21:31 ГОЛОСКІВ 28 6:34 6:36
- - ПЛ.166 КМ 29 - -
21:41 21:43 ОТИНІЯ 32 6:21 6:24
- - З.П. ВОРОНА 37 - -
21:58 22:00 МАРКІВЦІ 43 6:05 6:07
- - З.П. ДІБРОВА 45 - -
22:14 22:15 ХРИПЛИН 51 5:51 5:53
- - БИСТРИЦЯ 53 - -
22:25 - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 56 - 5:41

Маршрут руху поїзда Коломия – Івано-Франківськ

Маршрут руху поїзда Коломия - Івано-Франківськ

Коломия – Івано-Франківськ ранішній

ПРИМІСЬКИЙ
П.№ 6431(6431) КОЛОМИЯ - ІВ.-ФРАНКІВСЬК ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС В ДОРОЗІ 1:48
П.№ 6432(6432) ІВ.-ФРАНКІВСЬК - КОЛОМИЯ ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС В ДОРОЗІ 1:40
Склад поїзда – ДПЛ-1-001, 780 місць для сидіння
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО

Детальний розклад та маршрут руху

Розклад руху поїзда Коломия – Івано-Франківськ

При
буття
Відпра
влення
Роздільні
пункти
Відстань При
буття
Відпра
влення
- 5:24 КОЛОМИЯ 0 10:50 -
- - З.П. П’ЯДИКИ 4 - -
5:38 5:40 ГОДИ-ТУРКА 8 10:35 10:37
5:50 5:52 КОРШІВ 16 10:23 10:25
- - З.П. ЧЕРЕМХІВ 22 - -
- - З.П. ХЛІБИЧИН 24 - -
6:10 6:12 ГОЛОСКІВ 28 10:02 10:04
- - ПЛ.166 КМ 29 - -
6:22 6:26 ОТИНІЯ 32 9:50 9:52
- - З.П. ВОРОНА 37 - -
6:41 6:47 МАРКІВЦІ 43 9:34 9:36
- - З.П. ДІБРОВА 45 - -
6:59 7:02 ХРИПЛИН 51 9:20 9:21
- - БИСТРИЦЯ 53 - -
7:12 - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 56 - 9:10

Маршрут руху поїзда Коломия – Івано-Франківськ

Маршрут руху поїзда Коломия - Івано-Франківськ

Івано-Франківськ – Ходорів

ПРИМІСЬКИЙ
П.№ 6417(6417) ІВ.-ФРАНКІВСЬК - ХОДОРІВ ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС В ДОРОЗІ 2:35
П.№ 6432(6432) ХОДОРІВ - ІВ.-ФРАНКІВСЬК ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС В ДОРОЗІ 2:18
Склад поїзда – Д-1, 400 місць для сидіння
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО

Детальний розклад та маршрут руху

Розклад руху поїзда Івано-Франківськ – Ходорів

При
буття
Відпра
влення
Роздільні
пункти
Відстань При
буття
Відпра
влення
- 21:01 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 0 7:21 -
- - УГРИНІВ 3 - -
21:13 21:15 ЯМНИЦЯ 7 7:07 7:09
- - ТОС 10 - -
21:26 21:39 ЄЗУПІЛЬ 15 6:53 6:55
21:48 21:52 ДУБІВЦІ 22 6:40 6:44
- - ТУСТАНЬ 26 - -
22:02 22:09 ГАЛИЧ 29 6:26 6:30
- - З.П. БОВШІВ 35 - -
22:24 22:33 БУРШТИН 40 6:06 6:10
- - МАРТИНІВ 44 - -
- - ТЕНЕТНИКИ 48 - -
22:52 22:54 БУКАЧІВЦІ 52 5:45 5:47
- - СЕЛО ЧЕРНІВ 56 - -
- - ЧЕРНІВ 58 - -
23:12 23:16 ЖУРАВНО 63 5:25 5:27
- - МОЛОДИНЧЕ 67 - -
- - БОРТНИКИ 70 - -
23:36 - ХОДОРІВ 77 - 5:03

Маршрут руху поїзда Івано-Франківськ – Ходорів

Детальний маршрут руху поїзда  Івано-Франківськ -Ходорів

Івано-Франківськ – Стрий

ПРИМІСЬКИЙ
П.№ 6423(6423) ІВ.-ФРАНКІВСЬК - СТРИЙ ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС В ДОРОЗІ 3:48
П.№ 6424(6424) СТРИЙ - ІВ.-ФРАНКІВСЬК ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС В ДОРОЗІ 3:34
Склад поїзда – Д-1, 400 місць для сидіння
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО

Детальний розклад та маршрут руху

Розклад руху поїзда Івано-Франківськ – Стрий

При
буття
Відпра
влення
Роздільні
пункти
Відстань При
буття
Відпра
влення
- 9:18 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 0 19:18 -
- - УГРИНІВ 3 - -
- - ПАВЛІВКА 9 - -
9:51 9:53 ЦЕНЖІВ 16 18:46 18:48
- - МАЙДАН 22 - -
10:17 10:19 БОДНАРІВ 28 18:20 18:23
- - ВІСТОВА 33 - -
10:46 10:48 КАЛУШ 42 17:52 17:54
- - ГОЛИНЬ 50 - -
- - БРОШНІВ 54 - -
11:10 11:12 РОЖНЯТІВ 57 17:30 17:32
- - РАКІВ 61 - -
- - НАДІЇВ 64 - -
- - РАХІНЯ 66 - -
11:45 11:50 ДОЛИНА 71 16:55 16:57
- - ЯВОРІВ 75 - -
- - СВІЧА 80 - -
12:16 12:22 БОЛЕХІВ 84 16:28 16:29
- - ЛІСОВИЧІ 91 - -
12:41 12:43 МОРШИН 94 16:07 16:10
13:06 - СТРИЙ 108 - 15:44

Маршрут руху поїзда Івано-Франківськ – Стрий

Рух поїзда Івано-Франківськ - Стрий

Івано-Франківськ – Ходорів

ПРИМІСЬКИЙ
П.№ 6413(6413) ІВ.-ФРАНКІВСЬК - ХОДОРІВ ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС В ДОРОЗІ 2:11 ЦІЛИЙ РІК ПО ПЯТНИЦЯХ, СУБОТАХ І НЕДІЛЯХ
П.№ 6414(6414) ХОДОРІВ - ІВ.-ФРАНКІВСЬК ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС В ДОРОЗІ 2:29 ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
Склад поїзда – Д-1, 400 місць для сидіння

Детальний розклад та маршрут руху

Розклад руху поїзда Івано-Франківськ – Ходорів

При
буття
Відпра
влення
Роздільні
пункти
Відстань При
буття
Відпра
влення
- 14:46 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 0 19:41 -
- - УГРИНІВ 3 - -
14:58 15:00 ЯМНИЦЯ 7 19:27 19:29
- - ТОС 10 - -
15:11 15:13 ЄЗУПІЛЬ 15 19:14 19:16
15:22 15:23 ДУБІВЦІ 22 19:03 19:05
- - ТУСТАНЬ 26 - -
15:33 15:35 ГАЛИЧ 29 18:43 18:52
- - З.П. БОВШІВ 35 - -
15:50 15:52 БУРШТИН 40 18:20 18:27
- - МАРТИНІВ 44 - -
- - ТЕНЕТНИКИ 48 - -
16:11 16:13 БУКАЧІВЦІ 52 17:56 18:01
- - СЕЛО ЧЕРНІВ 56 - -
- - ЧЕРНІВ 58 - -
16:31 16:37 ЖУРАВНО 63 17:34 17:38
- - МОЛОДИНЧЕ 67 - -
- - БОРТНИКИ 70 - -
16:57 - ХОДОРІВ 77 - 17:12

Маршрут руху поїзда Івано-Франківськ – Ходорів

Детальний маршрут руху поїзда  Івано-Франківськ -Ходорів

Івано-Франківськ – Вороненка

ПРИМІСЬКИЙ
П.№ 6406/6405(6406) ІВ.-ФРАНКІВСЬК - ВОРОНЕНКА ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС В ДОРОЗІ 3:01 ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
П.№ 6406/6405(6406) ВОРОНЕНКА - ІВ.-ФРАНКІВСЬК ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС В ДОРОЗІ 3:11 ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО
Склад поїзда – Д-1, 400 місць для сидіння

Детальний розклад та маршрут руху

Розклад руху поїзда Івано-Франківськ – Вороненка

При
буття
Відпра
влення
Роздільні
пункти
Відстань При
буття
Відпра
влення
- 9:22 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 0 15:57 -
- - БИСТРИЦЯ 2 - -
9:32 - ХРИПЛИН 4 - 15:47
- 9:34 ХРИПЛИН 4 15:45 -
- - ДРУЖБА 10 - -
9:47 9:49 БРАТКІВЦІ 12 15:28 15:30
- - ДАЧНИК 15 - -
- - ТИСМЕНИЧАНИ 20 - -
- - ЦУЦИЛІВ 24 - -
10:15 10:17 ТАРНОВИЦЯ 29 14:59 15:01
10:31 10:33 НАДВІРНА 37 14:45 14:47
- - З.П. ЛОЙОВА 45 - -
- - ЛЮБІЖНЯ 52 - -
11:05 11:07 ДЕЛЯТИН 55 14:08 14:10
- - З.П. ДОРА 60 - -
11:22 11:24 ЯРЕМЧЕ 63 13:49 13:51
- - ЯМНА 67 - -
11:41 11:43 МИКУЛИЧИН 73 13:27 13:29
- - З.П. ТАТАРІВ 82 - -
12:08 12:10 ВОРОХТА 89 12:59 13:01
12:23 - ВОРОНЕНКА 95 - 12:46

Маршрут руху поїзда Івано-Франківськ – Вороненка

Детальний маршрут руху поїзда  Івано-Франківськ -Вороненка

Івано-Франківськ – Стрий

ПРИМІСЬКИЙ
П.№ 6427(6427) ІВ.-ФРАНКІВСЬК - СТРИЙ ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС В ДОРОЗІ 3:38
П.№ 6428(6428) СТРИЙ - ІВ.-ФРАНКІВСЬК ЗАГАЛЬНИЙ ЧАС В ДОРОЗІ 3:40
Склад поїзда – Д-1, 400 місць для сидіння
ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО

Детальний розклад та маршрут руху

Розклад руху поїзда Івано-Франківськ – Стрий

При
буття
Відпра
влення
Роздільні
пункти
Відстань При
буття
Відпра
влення
- 21:10 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 0 7:08 -
- - УГРИНІВ 3 - -
- - ПАВЛІВКА 9 - -
21:42 21:44 ЦЕНЖІВ 16 6:36 6:38
- - МАЙДАН 22 - -
22:08 22:10 БОДНАРІВ 28 6:09 6:13
- - ВІСТОВА 33 - -
22:36 22:38 КАЛУШ 42 5:40 5:42
- - ГОЛИНЬ 50 - -
- - БРОШНІВ 54 - -
22:58 23:00 РОЖНЯТІВ 57 5:17 5:19
- - РАКІВ 61 - -
- - НАДІЇВ 64 - -
- - РАХІНЯ 66 - -
23:33 23:35 ДОЛИНА 71 4:42 4:44
- - ЯВОРІВ 75 - -
- - СВІЧА 80 - -
0:01 0:03 БОЛЕХІВ 84 4:14 4:16
- - ЛІСОВИЧІ 91 - -
0:22 0:24 МОРШИН 94 3:53 3:55
0:48 - СТРИЙ 108 - 3:28

Маршрут руху поїзда Івано-Франківськ – Стрий

Рух поїзда Івано-Франківськ - Стрий

Теги:


Без коментарів.