Pilgrim Hostel

The best hostel in Ivano-Frankivsk
івано-франківськ свято хліба 2013
Туризм

Свято хліба 2013 в Івано-Франківську

івано-франківськ свято хліба 20131 вересня 2013 року в Івано-Франківську відбудеться традиційне свято хліба.

Першого дня осені просто неба, біля міської Ратуші зберуться пекарі зі всього Прикарпаття, щоб продемонструвати власну “хлібну експозицію” та позмагатися за звання кращого пекаря та кондитера. Окрім того пройде конкурс на кращий торт та коровай.

На “Святі хліба” можна придбати практично будь-який вид хліба: як традиційний так і ексклюзивний. Так минулого року був успішно представлений скандинавський хліб. Цього ж року гості свята зможуть посмакувати італійським хлібом.

Програма Свята хліба 2013

ьогоріч свою продукцію та ексклюзивні вироби, виготовлені спеціально до свята, представлятимуть понад 20-ть пекарів та кондитерів з Івано-Франківська та районів області, а також зі Львова й Тернополя. Кожен учасник матиме свій дегустаційний стіл та святково оформлений стенд з хлібними та кондитерськими виробами.
Окрім того, вже не перший рік організатори конкурсу обиратимуть «Кращий коровай» та «Кращий торт», відповідно вшановуючи найкращого пекаря та кондитера серед учасників свята.
Новинкою цьогорічного «Свята хліба» стане відтворення старовинного процесу виготовлення хліба – від помолу борошна та замісу тіста до випікання хліба.
Одночасно з «Святом хліба» на вулиці Низовій та у Бастіоні проходитиме традиційна виставка-ярмарок декоративно-ужиткового мистецтва «Прикарпатський вернісаж».

Особливістю “Свята хліба 2013” є його підтримка на міжнародному рівні в рамках програми транскордонного співробітництва “Польща – Білорусь – Україна.

[quote style=”3”]Свято хліба 2013
дата: 1 вересня 2013 року
місце: Івано-Франківськ, площа Ринок[/quote]